Pokaz filmu "Druciki" i spotkanie z reżyserami

Już za dwa tygodnie, 23. kwietnia o godzinie 18:00 spotkamy się w Stare Kino Cinema Residence przy ul.Piotrkowskiej 120, w ramach kolejnej odsłony cyklu "Młode filmy w Starym Kinie". Tym razem spotkamy się z Panem Ireneuszem Grzybem oraz Panią Aleksandrą Gowin podczas projekcji filmu "Druciki".

 

 

 

Opis filmu:

"Dwie przyjaciółki wiele czasu spędzają razem, spacerując i rozmawiając. Poza tym jedna z nich spotyka się z kosmitami, potrafi zatrzymywać lub przyspieszać czas, jest wyjątkowo irytująca i denerwuje postronne osoby. W czasie wolnym od tych zajęć szuka pracy w MPK, opiekuje się babcią, pomaga mamie, przeżywa przygody z dziwnymi osobnikami."

Po pokazie każdy z gości będzie mógł wziąć udział w dyskusji i osobiście porozmawiać z reżyserami, oraz wypić lampkę wina :)

Zwiastun filmu:

Wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNY.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego prosimy o zapisy na adres booking@cinemahotel.pl lub pod nr. telefonu +48 42 207 27 27, kom. 880 222 100.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij