„Polska zobacz więcej!”, czyli weekend za pół ceny w Starym Kinie!

Już w marcu rusza kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Weekend za pół ceny – Polska zobacz więcej!”, podczas której liczne obiekty turystyczne oferują swoje usługi z 50% rabatem. W dniach 20-22 marca będzie można skorzystać z tańszego noclegu także w aparthotelu Stare Kino w Łodzi – zapraszamy do rezerwacji!

Ogólnopolska akcja promocyjna

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej mająca na celu stworzenie bazy promocyjnych ofert podmiotów z branży turystycznej i okołoturystycznej, która umożliwi Polakom tańsze podróżowanie oraz obcowanie z kulturą poza głównym, letnim, sezonem turystycznym.

W tym roku akcja promocyjna ma miejsce podczas 4 weekendu marca w dn. 20- 22.03. Do akcji przyłącza się wiele hoteli, restauracji, muzeów i innych obiektów związanych z gastronomią, turystyką, kulturą oraz sztuką. 

Polska Zobacz więcej hotel łódź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stare Kino partnerem akcji „Polska zobacz więcej!”

Stare Kino ponownie zdecydowało się na udział w akcji promocyjnej i serdecznie zaprasza do rezerwacji noclegu z 50% rabatem.

Oferta obejmuje:

  • Standardowy pokój dwuosobowy w cenie 129,50 zł/doba (- 50%)
  • Bezpłatny seans w sali kinowej wg repertuaru*
  • Kolekcję filmów kina polskiego i światowego (dostępna w recepcji bez dodatkowych kosztów)
  • Bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu

Dodatkowe usługi:

  • Śniadanie 35zł/osoba
  • Parking w cenie 30 zł/doba

Do pokoju istnieje możliwość wstawienia dostawki dla trzeciej osoby lub łóżeczko dla dziecka. O szczegóły zapytaj pod numerem tel. +48 42 207 27 27 oraz mailowo booking@cinemahotel.pl

*W przypadku rezerwacji sali kinowej na wyłączność godzina seansu może ulec zmianie.

Aparthotel Stare Kino mieści się na Piotrkowskiej 120, w samym sercu Łodzi, co stanowi wspaniałą bazę wypadową do zwiedzenia tego niezwykłego miasta.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji filmowych apartamentów i odwiedzenia pięknej Łodzi!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij