Pomysły na prezenty świąteczne, czyli co kupić najbliższym w Starym Kinie?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niezależnie od tego, czy kupujesz prezenty nieco wcześniej, czy zajmujesz się tym na ostatnią chwilę przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na prezenty dla najbliższych. Wszystkie te propozycje możesz nabyć w naszym aparthotelu przy Piotrkowskiej 120.

1. Voucher na filmowy pobyt w Starym Kinie

To prezent idealny dla kogoś, kto ma już wszystko! Niezwykle elegancka i oryginalna propozycja jako prezent dla rodziców, par lub drugiej połowy. Voucher przesyłamy w eleganckiej formie pod wskazany adres pocztą, istnieje także możliwośc nabycia vouchera na miejscu w naszym obiekcie. Możesz nabyć voucher kwotowy na nasze usługi lub na konkretny pakiet pobytowy (np. Romantyczny filmowy pobyt we dwoje, Filmowy Sylwester 2018/2019). 

Pomysł na prezent - voucher na pobyt w Starym Kinie

 

2. Książka dla fanów plakatów filmowych i nie tylko - "Być jak Pągowski"

To obowiązkowa pozycja w biblioteczce miłośnika plakatów filmowych - historia twórczości mistrza plakatów Andrzeja Pągowskiego. 
"Być jak Pągowski" to obszerny wywiad Doroty Wellman z mistrzem z fantastycznymi ilustracjami najlepszych plakatów. Po książkę zapraszamy do naszej recepcji! 

 

Pomysł na prezent dla miłośnika plakatów filmowych

 

 

 

3. Książkowe propozycje dla miłośnika Łodzi 

Literacki przewodnik po Łodzi lub/i Przewodnik filmowy po województwie łódzkim to idealne propozycje dla miłośnika miasta Łodzi. Nietypowe przewodniki odkrywające nowe historie Łodzi na podstawie najlepszych dzieł literackich i filmowych. Książki te możecie kupić w naszej Recepcji. 

Przewodnik literacki po Łodzi - pomysł na prezent Przewodnik filmowy po województwie łódzkim

 

4.  Filmowe ręcznie wykonywane ceramiczne magnesy 

Sprawdzą się idealnie jako dodatek do prezentu, ale także jako sam upominek! Z magnesów możesz stworzyć typowo łódzką lub filmową historię. Sprawdź poniżej i kup na naszej recepcji! 

Pomysł na prezent świąteczny - filmowe magnesy ceramiczne

 

 

5. Nietypowa książka kucharska dla miłośnika gotowania 

Zalewajka, prażoki, żulik, chałka... Historyczne przepisy, nieznane potrawy i klasyki kuchni łódzkiej - to wszystko znajdziesz w książce "Fifka i żulik, czyli domowa kuchnia łódzka". To idealna propozycja dla miłośników gotowania. Z historią Łodzi w tle! 

Pomysł na prezent dla miłośnika gotowania

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij