Projekcja analogowa filmu "Alicja" w Starym Kinie z taśmy 35mm!

Jeśli dalej czujecie klimat minonych Walentynek, zachęcamy do zaproszenia Waszej drugiej połówki do Starego Kina na kolejną analogową projekcję filmową w naszym kameralnym kinie.

Uwaga! Wyjątkowo projekcja odbywa się w sobotę zamiast piątku!

Zapraszamy 18 lutego o godzinie 19:30 na film "Alicja".

Adaptacja powieści "Alicja w Krainie Czarów" autorstwa Lewisa Carolla jest utrzymana w konwencji musicalu.

"Młoda dziewczyna Alicja poznaje w parku Białego Królika, uprawiającego jogging. Wkrótce oboje zakochują się w sobie. Zazdrosna Królowa Kier postanawia zgładzić Królika. Ten, chcąc ochronić ukochaną przed gniewem Królowej, ucieka z kraju. Zrozpaczona Alicja bierze to za rozstanie i zażywa śmiertelną dawkę środków nasennych."

Bilety do nabycia w cenie 10zł/sztuka w recepcji Starego Kina (Piotrkowska 120). Jeśli interesuje Cię płatność internetowa, skontaktuj się z nami poprzez booking@cinemahotel.pl.

W sobotę na Państwa czekać będą stylowe czerwone fotele rodem z PRL-u, projektor na taśmę 35mm oraz świeży, pachnący popcorn!

Więcej o naszym kinie możecie dowiedzieć się tutaj. Pamiętajcie, że można oddać na nas głos w konkursie Plastry Kultury! Szczegóły znajdziecie tutaj! Prosimy o Wasze wsparcie!

Serdecznie zapraszamy do Starego Kina na Piotrkowskiej 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij