"Q and A" - "Pytania i odpowiedzi" w Starym Kinie!

Zapraszamy na kolejną piątkową, analogową projekcję filmową w naszym kameralnym kinie! Tym razem na projektor zostanie nałożona taśma z filmem "Q and A" ("Pytania i odpowiedzi"). Pokaz filmu 24 marca, rozpocznie się o godzinie 19:30.

"Pytania i odpowiedzi" to amerykański kryminał z 1990 roku, który powstal na podstawie książki Edwina Torresa.

"Młody adwokat starając się znaleźć dowody w sprawie przeciwko skorumpowanemu detektywowi natrafia na jego byłą kochankę, jej nowego ochroniarza - szefa przestępców, który odmawia się udzielić pomocy naszemu bohaterowi..." (źródło: filmweb.pl).

Bilety w cenie 10zł są dostępne w Recepcji Starego Kina.

Jeśli interesuje Cię płatność online skontaktuj się z booking@cinemahotel.pl

Dwa projektory z lat '70, terkot taśmy 35 mm, czerwone fotele rodem z PRL, a wszystko w miejscu, gdzie istniało pierwsze kino w Polsce!
Nasze kameralne, analogowe kino powstało na początku 2016 roku na cześć wydarzeń z roku 1899, kiedy to bracia Antoni i Władysław Krzemińscy otworzyli pierwsze, stałe kino na ziemiach polskich. Naszą misją jest przywoływanie wspomnienia dawnych bioskopów. Wszystkie filmy odtwarzamy ze starych projektorów na 35 mm taśmy.
Więcej o historii naszego kina możecie przeczytać tutaj.

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij