Śniadanie prasowe Rossmann Run w Starym Kinie!

W dniu wczorajszym w naszych filmowych wnętrzach odbyło się śniadanie prasowe zbliżającego się 16. biegu - Rossmann Run w Łodzi!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ - ROSSMANN RUN 

Wielkimi krokami zbliża się 16 edycja Rossmann Run, biegu organizowanego w ścisłym centrum miasta, wraz z odcinkiem na ulicy Piotrkowskiej. Bieg na 10 kilometrów odbędzie się już 26 maja. Impreza ta od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem biegaczy z Łodzi i nie tylko.

Na 16. Bieg Ulicą Piotrkowską - Rossmann Run wciąż można się zapisać! Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę biegpiotrkowska.pl, gdzie można się zarejestrować. Zapisy trwają do 21 maja!

W tym roku organizatorzy przygotowali dla biegaczy spoza naszego miasta bardzo ciekawą propozycję zwiedzania. Wszyscy chętni mogą dołączyć do grupy "Biegam i zwiedzam Łódź", którą poprowadzi przewodnik po Łodzi - Agnieszka Forzpańczyk. Pani Agnieszka będzie biegowym przewodnikiem po całej trasie biegu. Pokonując kolejne kilometry poznacie historię Łodzi, przedstawione zostaną obiekty mijane przez uczestników, a to wszystko w turystycznym tempie. Polecamy!

ŚNIADANIE PRASOWE W STARYM KINIE

We wtorkowe przedpołudnie we wnętrzach naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez odbyło się śniadanie prasowe 16. Biegu Ulicą Piotrkowską - Rossmann Run. Podczas spotkania organizatorzy imprezy przedstawili sponsorów tegorocznej edycji biegu oraz zaprezentowali trasę i pozostałe szczegóły biegu.

Sponsor tytularny - ROSSMANN

Sponsorzy wiodący - NOU, REXONA

Organizator - AKADEMIA SPORT I ZDROWIE

Współorganizatorzy - BLERSPORT, BEAUTY SPORT

Partnerzy biegu - ENERGIZER, MCC MEDALE, MIEJSKA ARENA KULTURY I SPORTU - ATLAS ARENA, IBCOL, GROT, DOBREWINO.PL, VAPIANO, HIMALAYA, REGIONALNA RADA OLIMPIJSKA W ŁODZI

Partner techniczny - GATORADE

Partnerzy medialni - MARATONYPOLSKIE.PL, TVP3 ŁÓDŹ, TOYA TV, RADIO ESKA, SKARB, GAZETA WYBORCZA, WEBSTYLER

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania poniżej.


Serdecznie dziękujemy wszystkim przedstawicielom organizatorów oraz mediów za uczestnictwo w śniadaniu prasowym. Było nam bardzo miło Gościć to spotkanie w naszych wnętrzach.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w biegu!

Do zobaczenia na Piotrkowskiej!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij