Stare Kino - Bogusław Linda nie miał racji!

"O mały włos po raz pierwszy w blisko 10-letniej historii konkursu "Hotel z Pomysłem" ten sam obiekt stanąłby po raz drugi na podium." - tak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Hotelarz". Na 100 różnych obiektów z całej Polski zajęliśmy #5 miejsce w konkursie na obiekt z najlepszym pomysłem!

"Dobrze opowiedziana historia", "miejsce stworzone z pasją", "Bogusław Linda nie miał racji"... - jurorzy nie szczędzą pochlebnych opinii pod naszym adresem. Jest nam przeogromnie miło, zwłaszcza, że w pierwszej 15 nie znalazł się żaden inny łódzki obiekt! "Unikalny klimat dawnych czasów, początków polskiej kinematografii" ..."Unikalny charakter miejsca o zabarwieniu tematycznym spójnym z miastem, w którym jest zlokalizowany. Świetny pomysł na wybicie się z rynku charakteryzującym się nadmiarem pokoi"..."Duże uznanie za wierność, konsekwencję oraz niezwykły styl i smak". ​Dziękujemy za wszystkie miłe słowa! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij