Stare Kino gra dla WOŚP!

Jak co roku dokładamy cegiełkę do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zapraszamy Was do licytacji filmowego pobytu w naszym aparthotelu! 

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w tą niedzielę, 13 stycznia, aukcje internetowe trwają jednak o wiele dłużej! 

Pomaganie jest dziecinnie proste

Tegoroczna edycja WOŚP-u organizowana jest pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Środki zebrane podczas 27 Finału WOŚP przeznaczone będą na zakup nowocznesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w całym kraju. 

Stare Kino gra dla WOŚP

Jak co roku, także i tym razem gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na charatytawna aukcję WOŚP wystawiliśmy filmowy pobyt w naszym obiekcie w sercu Łodzi. W ramach pakietu oferujemy:

- 1 nocleg dla 2 osób w filmowym apartamencie

- Filmowe gadżety na powitanie

- Śniadania w formie bufetu dla 2 osób

- Prywatny seans w sali kinowej*

- Dostęp do Internetu

* Rezerwacji seansu należy dokonać z wyprzedzeniem w naszej recepcji, pod numerem tel. +48 42 207 27 27 lub  880 222 100 lub mailowo: booking@cinemahotel.pl. 

Zapraszamy do licytacji tutaj!

FIlmowy hotel w Łodzi

Stare Kino - filmowy aparthotel w centrum Łodzi

Stare Kino znajduje się w miejscu, gdzie w XIX wieku bracia Antoni i Władysław Krzemińscy postawili pierwszy kinematograf na ziemiach polskich. To miejsce z historią i duszą kina, w którym apartamenty inspirowane są najlepszymi filmami kina polskiego i światowego. Znajdujemy się w samym sercu Łodzi, w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej 120. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 50 filmowych, unikatowych apartamentów, salę kinową, restaurację oraz Galerię Plakatu Filmowego.

Zapraszamy do wspólnej podróży do świata filmu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij