Stare Kino na targach turystycznych Vakantiebeurs - Utrecht 2019

Podczas pierwszych dni Nowego Roku przedstawiciele Łodzi, w tym Starego Kina, mieli przyjemność wziąć udział w międzynarodowych targach turystycznych Vakantiebeurs. Targi odbywały się w holenderskim Utrechcie od 9 do 13 stycznia. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia! 

TARGI TURYSTYCZNE

Międzynarodowe targi turystyczne Vakantiebeurs to świetna okazja do zaprezentowania turystom z całego świata oferty Łodzi i regioniu. Targi Vakantiebeurs to jedna z najważniejszy imprez targowych w Europie, na której nie brakuje także Polski oraz Łodzi. 
Polskie stoisko na targach zostało przygotowane przez Polską Organizację Turystyczną i jej Zagraniczny Ośrodek w Amsterdamie. Na targach turystycznych oprócz regionu łódzkiego wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele Śląska, Dolnego Śląska, Wrocławia, Krakowa czy Gdańska.

Targi turystyczne Vakantiebeurs 2019

ŁÓDZKIE NA TARGACH VAKANITEBEURS 

Region łódzki reprezentowany był przez Marcina Podgórskiego z Lodzkie House - Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli, Izabelę Zarembę-Godalę z Acora Events oraz reprezentującą Stare Kino - Aleksandrę Choroś. Wyjazd na targi został sfinansowany ze środków projektu Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020. 
Targi stanowiły doskonałą okazję do promocji Łodzi, regionu oraz oferty noclegowej turystom z krajów Beneluksu, nawiązania kontaktów z lokalnymi dziennikarzami, blogerami oraz przedstawicielami zagranicznych ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej.

Targi Vakantiebeurs 2019

_

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z targów!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij