Stare Kino zwycięzcą w konkursie INTERIOR DESIGN AWARDS 2018

Szanowni Państwo, niezwykle miło nam poinformować, że w konkursie Interior Design Awards otrzymaliśmy dwie nagrody - nagrodę główną za najlepszy projekt wyposażenia wnętrz oraz I miejsce za najlepszy design wnętrz hotelowych! 

KONKURS INTERIOR DESIGN AWARDS

Konkurs Interior Design Awards odbył się podczas wiosennej edycji Interior Design Forum - 12 Targów Tekstyliów Domowych w Warszawie. Jego ideą jest promowanie najlepszych projektów wyposażenia wnętrz. Tegoroczna edycja skierowana została do hoteli znajdujących się na terenie Polski. W konkursie wyróżnieni zostają zarówno właściciele hotelu, jak i projektanci wnętrz. Jurorzy w konkursie oceniają atrakcyjność wnętrz oraz jego dopasowanie do charakteru miejsca, a także unikatowość projektu. 

NAGRODA DLA STAREGO KINA

Z największą przyjemnością odebraliśmy nagrodę główną za najlepszy projekt wyposażenia wnętrz! Otrzymaliśmy także dyplom za I miejsce w kategorii najlepszy design wnętrz! Bardzo się cieszymy, że filmowy pomysł oraz realizacja i ostateczny charakter Starego Kina został doceniony - dziękujemy! 

Stare Kino - nagroda Interior Design Awards

FILMOWY APARTHOTEL W SERCU ŁODZI

Stare Kino nie jest dziełem przypadku - to tu w roku 1899 bracia Krzemińscy postawili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich - historia z końcem 2014 roku zatoczyła koło i tak narodziło się Stare Kino. Początkowo z kilkunastoma filmowymi apartamentami, aby z biegiem czasu stać się prawdziwym filmowym kompleksem przy Piotrkowskiej 120. 

Serdecznie zapraszamy do pobytu w naszych filmowych apartamentach, do chwili odprężenia w naszej klimatycznej sali kinowej, a także organizacji eventów prywatnych bądź firmowych

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij