Warsztaty Akademia Małego Filmowca w Starym Kinie!

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów dla dzieci w Starym Kinie - Akademia Małego Filmowca. Spotykamy się już w najbliższą sobotę, 27 maja o godzinie 12:30. Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia odbędą się w jednej turze, od 12:30 do 14:30. 

ANIMACJA PRZEDMIOTOWA 
"Nożyczki które same tną papier? Kredki, które same kolorują? A może krzesła podróżujące po sali ? Na naszych warsztatach wszystko jest możliwe! Animacja przedmiotowa to animowanie wszystkim, co mamy pod ręką od rzeczy małych, jak nożyczki, do większych jak krzesła. Dzięki metodzie zdjęć poklatkowych jesteśmy w stanie ożywić otaczające nas przedmioty :) 
Na zajęciach stworzymy filmik, który pod koniec zajęć wspólnie obejrzymy :)"

Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku 7-12 lat. 

Koszt warsztatów - 25zł/dziecko, 40zł/2 dzieci

Na zajęcia obowiązują zapisy! Karolina Ramus tel: 796 511 549, e-mail: akademia@cinemahotel.pl

Akademia Młodego Filmowca prowadzona jest przez Karolinę Ramus - animatorkę kultury i pedagog sztuki, absolwentkę Edukacji przez sztukę oraz Filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim.

W czasie zajęć dla dzieci serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do naszej klimatycznej sali kinowej, gdzie odbędzie się projekcja filmowa.

Przypominamy również o trwającym Tygodniu z Klasyką Kina, który w sobotę zwieńczony zostanie specjalną projekcją analogową filmu "Amelia".

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij