Warsztaty fotografii kulinarnej w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez

Już niedługo w Starym Kinie odbędą się warsztaty z fotografii kulinarnej pod nadzorem szefa kuchni Antoine Lopeza. Po raz kolejny obiekt Stare Kino zostanie opanowany przez fotografów z Fundacji Via Art!

Warsztaty fotografii kulinarnej - edycja ŚNIADANIE

Warsztaty będą odbywać się zarówno restauracji Stare Kino, jak i na jego tarasie, w Galerii Plakatu oraz pozostałych klimatycznych miejscach obiektu. Kiedy? Już 30 września pierwsza edycja fotograficznych zmagań. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Via Art, która już nie raz odwiedzała nasz klimatyczny hotel w Łodzi. Tym razem motywem przewodnim warsztatów będą śniadania. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szef Kuchni restauracji Stare Kino 

Antoine Lopez, szef kuchni restauracji w Starym Kinie, będzie przygotowywał potrawy oraz czuwał nad ich jakością przez cały okres trwania warsztatów. Z pochodzenia francuz, swoim bogatym doświadczeniem, m.in. pracą w restauracji nagrodzonej trzema gwiazdkami Michelin oraz w różnych miejscach świata: Francji, Belgii, Szwajcarii czy Karaibach, zachwyca sowich Gości kunsztem oraz smakiem zabierając ich swoim menu w podróż zmysłów.

Fundacja Via Art

Fundacja Via Art wspiera i promuje amatorską twórczość wrażliwych na piękno, zdolnych i utalentowanych osób, które pragną podzielić się swoją wizją z innymi. Organizuje wernisaże, wystawy, wydarzenia artystyczne i pomaga rozwinąć skrzydła twórcom bez „dyplomu” umożliwiając im współpracę z mistrzami fotografii.

Warsztaty fotografii kulinarnej w restauracji Stare Kino

Już teraz zachęcamy do zapisów na kolejną edycję warsztatów pt.: Kolory Jesieni, która odbędzie się 28 października w restauracji Stare Kino.

Zapraszamy również na jedyne swoim rodzaju projekcje do naszego kina oraz pozostałe wydarzenia, warsztaty i wystawy, które nieustannie towarzyszą życiu klimatycznego aparthotelu w centrum Łodzi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij