Weekend za pół ceny "Polska zobacz więcej" w Łodzi!

Od dziś do 2 kwietnia na terenie całego kraju można korzystać z tańszych noclegów, usług gastronomicznych oraz zwiedzania obiektów muzealnych nawet o 50%! Rozpoczyna się druga edycja akcji "Polska zobacz więcej".

"Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju. Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym." (źrodło: polskazobaczwiecej.pl)

Oferta obejmuje również łódzkie obiekty noclegowe, gastronomiczne oraz miejsca kultry i sztuki. Cały wykaz obiektów objętych akcją znajdziecie na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Stare Kino, które również bierze udział w akcji "Polska zobacz więcej" serdecznie poleca!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij