Wigilie firmowe 2019 w Starym Kinie

Czas okołoświąteczny to moment na firmowe spotkania przy stole, podsumowania roku, a także dzielenia się planami firm na następne lata. Zorganizuj spotkanie wigilijne dla swoich pracowników w dogodnej lokalizacji w Starym Kinie w centrum Łodzi. 

Firmowa kolacja wigilijna 

Firmowe kolacje wigilijne w Starym Kinie to autorskie świąteczne menu, klimatyczne sale ze świąteczną dekoracją oraz dodatkowe atrakcje. Oddajemy do Państwa dyspozycji 5 wyjątkowych sal, które mogą stać się salami na kolacje wigilijne na wyłączność. Nasze sale swobodnie pomieszczą świąteczne spotkania do 50 osób. W naszym świątecznym menu znajdziecie Państwo elementy tradycji z nutą nowoczesności. 


Atrakcje podczas spotkania świątecznego

Na specjalne życzenie możemy zorganizować dla Państwa atrakcję specjalną podczas kolacji wigilijnej. Proponujemy filmowe gry i quizy, warsztaty kulinarne, warsztaty ozdób świątecznych, projekcje w naszej kameralnej sali kinowej, a także degustacje lokalnych piw i alkoholi.

Upominki dla pracowników

Chcesz obdarować swoich pracowników? Poszukujesz ciekawych prezentów? Zobacz co możemy dla Ciebie przygotować:

  • vouchery podarunkowe na usługi naszego hotelu (w tym restauracji oraz kina) 
  • ręcznie robione łódzkie magnesy 
  • książki o Łodzi lub filmie
  • inne gadżety na zamówienie


KONTAKT I REZERWACJE 

Dariusz Bugajny
dariusz.bugajny@cinemahotel.pl
+48 575 133 220
 

Aleksandra Choroś
aleksandra.choros@cinemahotel.pl
+48 531 647 536

Wigilie firmowe w Łodzi - Stare Kino

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij