Zakazane piosenki w Starym Kinie!

Już w najbliższy piątek 16 grudnia na ekranie naszej analogowej sali kinowej zostanie wyświetlona kolejna projekcja z taśmy 35mm - pierwszy powojenny film fabularny Zakazane piosenki! Film opowiada historię ulicznej orkiestry działające w podziemiu II wojny światowej. Na ekranach zobaczymy jedną z najlepszych polskich aktorek Danutę Szaflarską. 

Bilety na seans w cenie 10 zł można zakupić w Recepcji hotelu Stare Kino Cinema Residence w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 120. Osoby zainteresowane płatnością internetową prosimy o kontakt: booking@cinemahotel.pl 

Sala kinowa Starego Kina znajduje się w klimatycznych piwnicach hotelu. Powstała ona na początku 2016 roku na cześć wydarzeń z roku 1899, kiedy bracia Antoni i Władysław Krzemińscy otworzyli pierwsze stałe kino na ziemiach polskich. Misją Starego Kina jest przywoływanie wspomnienia dawnych bioskopów - wszystkie filmy odtwarzamy z taśm 35 mm.

Więcej o historii naszego kina możecie przeczytać tutaj. Zobaczcie także galerię zdjęć.

Do zobaczenia w Stare Kino Cinema Residence! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij