RezerwacjaOnline

POLÓWKA

LETNI FESTIWAL FILMOWY POLÓWKA

74 filmy fabularne w 8 lokalizacjach, czyli POLÓWKA 2018! 

CO, GDZIE I KIEDY, CZYLI POLÓWKA 2018 W ŁODZI: 

RYNEK STAREGO MIASTA w letnie poniedziałki należeć będzie do filmów Oscarowych.
PARK NA ZDROWIU – tutaj w każdy wtorek obejrzymy filmy z cyklu The Best Of.
PARK JULIANOWSKI oferuje środowe seanse o tematyce sportowej (ale, ale w środy zapraszamy Was przede wszystkim do wspólnego oglądania historii hotelowo-restauracyjnych - szczegóły znajdziecie poniżej) ***
STAWY STEFAŃSKIEGO – to 15 czwartkowych wieczorów z kinem „dla dorosłych”, poprzedzonym pokazami krótkich metraży.
EC1 – zorganizuje filmowe piątki z sekcją Transatlantyk – Bunt.
MUZEUM WŁÓKIENNICTWA zaprasza do wspólnego spędzenia muzycznych sobotnich wieczorów.
TEOFILÓW w każdą niedzielę pokaże na jednym ze swoich osiedlowych boisk kultowe polskie komedie.

POLÓWKA W STARYM KINIE

W ramach Letniego Festiwalu Filmowego POLÓWKA zapraszamy Was na projekcje filmów o tematyce hotelowo-restauracyjnej  na naszym tarasie. Spotykamy się w środowe wieczoru - tuż po 21!

  • 11.07 Morderstwo w Hotelu Hilton / ​reż. Tarik Saleh 

" Policjant z Kairu próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa kobiety dokonanego w przededniu rewolucji w Egipcie w 2011 roku. Incydent, który z początku wygląda na rutynowe zabójstwo prostytutki, z czasem ewoluuje w znacznie bardziej skomplikowanym kierunku. Śledztwo prowadzi detektywa do egipskiej elity. W kręgu podejrzeń są ludzie z otoczenia samego prezydenta Mubaraka..."

  • 25.07 Zaklęte rewiry / reż. Janusz Majewski

" Roman Boryczko (Marek Kondrat), młody chłopak ze wsi, zaczyna pracę w restauracji hotelu "Pacyfik". Jako pomywacz poznaje świat dotąd mu obcy, w którym, by piąć się wyżej, najlepiej być lizusem i cwaniakiem, znosić upokorzenia i pomiatanie przez starszych kolegów. Roman szybko awansuje, ale broni się także ze wszystkich sił przed moralnym upadkiem i wyzbyciem się wrażliwości..."

  • 08.08 28 pokoi hotelowych / reż. Matt Ross

" Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji podczas podróży służbowej, a później wspólnej nocy w pokoju hotelowym. Jeszcze nie wiedzą, że ta noc powtórzy się 28 razy i że za każdym razem będzie inaczej..."

  • 22.08 Hotel / reż. Lisa Langseth

​"Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka. Jest doskonale przygotowana na jego narodziny: kupiła wszystkie niezbędne sprzęty, zaplanowała poród co do minuty, a także szczęśliwe macierzyństwo. Los jednak chciał inaczej: po przedwczesnym porodzie przychodzi na świat chore dziecko, a Erikę dopada wyjątkowo ciężka depresja poporodowa. Kobieta szuka pomocy na terapii grupowej prowadzonej, gdzie poznaje dziwaków i wariatów, w tym Rikarda mającego obsesję na punkcie tortur i własnej matki, nieśmiałą jak diabli Ann-Sofi oraz milczącego Petera. Słuchając o traumach innych ludzi, Erika powoli wraca do życia. Inspiruje ją psychologiczna zasada: życie jest jak hotel - jeśli ci się w nim coś nie podoba, po prostu zmień pokój..."

  • 05.09 Młodość / reż. Paolo Sorrentino

" Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli..."

Polówka w Starym Kinie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij