RezerwacjaOnline

Wigilie firmowe 2020

Wigilia firmowa - Catering wigilijny

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas spotkań przy stole, podsumowanie minionego roku ze współpracownikami i wspólnych życzeń. 

Zapraszamy Państwa do organizacji wigilii firmowych w zaciszu Państwa firmy, korzystając z oferty cateringu naszego hotelu w sercu Łodzi. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne świąteczne menu, w którym znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne.

Nasz catering świąteczny możecie Państwo zamówić w dwóch wariantach:

- catering wraz z obsługą we wskazanym przez Państwa miejscu - w firmie lub w domu. W tym wariancie zapewniamy Państwu pełne wyposażenie: obrusy, świąteczne dekoracje, porcelanę, szkło oraz obsługę kelnerską, która przestrzega wszelkich norm reżimu sanitarnego

- dania świąteczne zapakowane w ekologiczne pojemniki dostarczane we wskazane przez Państwa miejsce, do samodzielnego podgrzania

Menu wigilii firmowych w Starym Kinie - catering wigilijny Łódź

Firmowe kolacje wigilijne

Pomimo panujących obostrzeń nadal możemy zaproponować Państwu wigilijne spotkania przy stole z Państwa pracownikami lub partnerami biznesowymi bezpośrednio w Państwa firmie. W ramach wigilijnego spotkania firmowego możemy przygotować dla Państwa także wyjątkowe zestawy świąteczne z wyborami naszej Restauracji i naszymi wypiekami, które stanowić będą idealny prezent dla Państwa pracowników lub kontrahentów.

Upominki dla pracowników lub partnerów biznesowych 

Możemy zapewnić Państwu również inne propozycje prezentów dla pracowników lub partnerów.  Zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować: 

Kontakt i rezerwacje 

Dariusz Bugajny

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+48 575 133 220

wigilia firmowa 2020 łódź

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij