Wystawa Jestem Łódź w Starym Kinie!

Już 30 stycznia 2018 roku zapraszamy na pierwszy w tym roku wernisaż fotograficzny. Wystawa "Jestem Łódź" dedykowana jest wszystkim pasjonatom łódzkich plenerów.

Zapraszamy!

JESTEM ŁÓDŹ

Jestem Łódź - to nasz nowy partner, z którym mamy przyjemność rozpocząć współpracę. Nieformalne grono pasjonatów fotografii prowadzące portal fotograficzny promujący miasto Łódź. Grupa łączy wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Fotografowie ci skupiają się na naszym mieście, wychwytują najlepsze momenty z życia Łodzi, pokazują także jej specyfikę.

"Jestem Łódź" pokazuje także miasto, jakiego nie znacie!

Jeśli Ty również jesteś fotografem - amatorem czy profesjonalistą, ale jeszcze nie odważyłeś się pokazać swoich prac szerszemu gronu, możesz dołączyć do Jestem Łódź!

WYSTAWA NAJLEPSZYCH FOTOGRAFII 2017 ROKU

30 stycznia o godzinie 19:00 w hotelowej restauracji Starego KIna odbędzie się fotograficzne podsumowanie roku 2017 - wystawa, na której zobaczymy najlepsze zdjęcia grupy Jestem Łódź.
Podczas wernisażu, dla uczestników spotkania zaplanowaliśmy niespodzianki. Zachęcamy do przybycia na Piotrkowską 120!

Tego wieczoru do Starego Kina ściągną najzdolniejsi fotografowie i pasjonaci miasta Łódź!
Nie może Was zabraknąć!

Wystawa Jestem Łódź.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wystawa w Starym Kinie będzie gościć przez miesiąc.

Poza wernisażem wystawę można będzie oglądać w godzinach funkcjonowania restauracji Stare Kino by Antoine Lopez. Przy okazji zachęcamy do wypróbowania nowego menu naszego szefa kuchni!


Do zobaczenia w naszych filmowych wnętrzach przy Piotrkowskiej 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij