Lunche w Restauracji Stare Kino w centrum Łodzi

Szukasz smacznego posiłku w porze obiadowej? Zapraszamy zatem na lunche do Starego Kina - zupę oraz danie główne w cenie 19zł można zamówić w godz. 12-15 od środy do piątku. Zapraszamy serdecznie!

Restauracja Stare Kino by Antoine Lopez podaje nowoczesne dania kuchni europejskiej z menu a’la carte, oferuje także pyszne zestawy śniadaniowych oraz bogate śniadania podawane w formie bufetu. Od niedawna do oferty dołączyły także smaczne lunche.

Lunch kosztuje 19 zł i składa się z zupy oraz dania głównego, menu tworzone jest na bieżąco, zachęcamy zatem do zaglądania do naszej restauracji mieszczącej się w głębi podwórza przy ulicy Piotrkowskiej 120. Lunche serwowane są od środy do piątku w godzinach 12-15.

Nasze lunche to idealne rozwiązanie, gdy brakuje czasu na domowe gotowanie lub na pożywny obiad w pracy. Dogodna lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że to świetna propozycja dla pracowników pobliskich biur, urzędów oraz sklepów, a także dla turystów i mieszkańców Łodzi.

Aktualne menu znajduje się na profilu na Facebooku.

Zapraszamy do Restauracji Stare Kino i życzymy smacznego!

Restauracja Stare Kino Łódź Centrum

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij