XX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych!

Już jutro rozpoczynają się największe w Polsce, jubileuszowe targi sprzętu filmowego, fotograficznego oraz multimedialnego. XX edycja Targów Film Video Foto odbędzie się w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich przy alei Politechniki w dniach 6-8 kwietnia 2017. Nie może Was tam zabraknąć!

"Podczas Targów FILM VIDEO FOTO zostanie zaprezentowana szeroka oferta najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i wideo-filmowych oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku, a także postprodukcji. Przez trzy dni targowe pasjonaci fotografii i filmu zapoznają się z nowościami czołowych producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy."

Tegoroczna edycja przewiduje 3 dni wystaw: czwartek to dzień przeznaczony dla profesjonalistów na spotkania biznesowe, w piątek oraz sobotę uczestniczyć w targach mogą wszyscy pasjonaci fotografii, tworzenia filmów i zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami multimedialnymi. Wejście możliwe jest za okazaniem zaproszenia, bądź zakupionego biletu wstępu.

Wszystkie podstawowe informacje organizacyjne znajdziecie klikając tutaj.

Stare Kino serdecznie poleca!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij