Akademia Małego Filmowca w Starym Kinie!

Wracamy po wakacyjnej przerwie z warsztatami dla najmłodszych w Starym Kinie! Zapraszamy na kolejną odsłonę Akademii Małego Filmowca. Warsztaty odbędą sie 23 września o godzinie 12:30!

Akademia Małego Filmowca

To zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzone są przez Karolinę Ramus - animatorkę kultury i pedagog sztuki, absolwentkę Edukacji przez sztukę oraz Filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim.

WAKACYJNE OPOWIEŚCI - ANIMACJA SYPKA

Na tych warsztatach poznamy ciekawą technikę animacji sypkiej. Postaramy się przedstawić nasze wakacyjne wspomnienia. Z czego stworzymy scenografię i bohaterów? Z wszystkiego co się syyyyyypie :) Całą wymyśloną historię będziemy usypywać z soli, mąki, kaszy lub brokatu. Następnie każdą fazę ruchu sfotografujemy, a na końcu stworzymy film, który wspólnie obejrzymy pod koniec zajęć. Dużo śmiechu i dobra zabawa gwarantowane!

Akademia Małego Filmowca w Starym KinieNa zajęcia obowiązują zapisy: Karolina Ramus tel: 796 511 549, e-mail: akademia@cinemahotel.pl

Koszt warsztatów - 25zł/dziecko, 40zł/2 dzieci


W czasie zajęć dla dzieci serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do naszej klimatycznej sali kinowej, gdzie odbędzie się projekcja filmowa, bądź do naszej hotelowej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez!

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij