Dyniowe menu w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez!

Wielkimi krokami zbliża się święto Halloween. Nasza restauracja Stare Kino by Antoine Lopez zaprasza już we wtorek, 31 października od godziny 17 na skosztowanie specjalnego menu. Wszystko będzie skomponowane na bazie dyni, która jest symbolem Halloween.

Zapraszamy na Piotrkowską 120!

HALLOWEEN

Zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach 31 października po zmroku. Święto najhuczniej obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Odniesienia do Halloween najczęściej spotyka się w popkulturze amerykańskiej. W Polsce obchodzone od lat 90. XX wieku.

Jest to czas dobrej zabawy, przebieranych imprez oraz przystrajania domów w symbole kojarzące się z czymś strasznym. Najpopularniejszym symbolem tego święta jest dynia, z której tworzy się latarnie -po wydrążeniu miąższu wycina się otwory przypominające twarz. Inne popularne motywy to duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty. W ramach święta odwiedza się farmy strachu, przebiera się za straszne postaci oraz gra w zabawę cukierek albo psikus.


DYNIOWE MENU W STARYM KINIE

Nawiązując do obchodów tego święta w naszym kraju, szef kuchni Antoine Lopez przygotował wyjątkowo pyszny zestaw, którego głównym składnikiem jest DYNIA! Zachęcamy do odwiedzenia naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez 31 października od godziny 17.

Dyniowe Menu - Halloween 2017


Przy okazji zachęcamy do obejrzenia wystawy "Moja Łódź, czyli Powidoki" autorstwa Cezarego Pecolda, która będzie gościć w naszych filmowych wnętrzach do 20 listopada.


Do zobaczenia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij