II edycja warsztatów fotografii kulinarnej w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez pod hasłem "Kolory jesieni"

Już 28 października zapraszamy na drugą edycję warsztatów z fotografii kulinarnej do klimatycznego aparthotelu w sercu Łodzi. Tym razem tematem przewodnim będą Kolory jesieni, które na co dzień możemy obserwować za naszymi oknami. Inspiracji jest zatem wiele. 

Warsztaty fotografii kulinarnej w Starym Kinie

Najbliższe warsztaty startują o godzinie 10.00 w restauracji Stare Kino, udział w nich jest bezpłatny, a poprowadzi je Dominika Bieniek – Gierszewska, specjalista Fundacji Via Art. Zanim uczestnicy przystąpią do części praktycznej prowadząca przekaże im wskazówki teoretycznie. 

Uczestnicy będą fotografować jesienne kulinarne dzieła sztuki w restauracji, Galerii Plakatu Filmowego, oraz pozostałych klimatycznych miejscach hotelu. Czeka także na nich konkurs od organizatorów ze wspaniałymi nagrodami.

Nad jakością oraz oryginalnym wyglądem fotografowanych potraw jak zawsze czuwał będzie szef kuchni restauracji Stare Kino Antoine Lopez. Kulinarny artysta na co dzień zachwyca gości wyszukanym smakiem i detaliczną dokładnością serwowanych dań.

PS. Tutaj możecie sprawdzić aktualne jesienne menu restauracji.

Fundacja Via Art

Promuje i wspiera amatorską twórczość utalentowanych artystów stawiających pierwsze kroki w szerszym świecie sztuki oraz tych, którzy już mają swój debiut za sobą. Fundacja organizuje także wernisaże oraz inne wydarzenia artystyczne, a także pomaga rozwinąć skrzydła twórcom bez „dyplomu” umożliwiając im współpracę z mistrzami fotografii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, więcej szczegółów na temat zapisów znajdziecie tutaj.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij