Jesienny repertuar kina!

Kolorowe liście i nieco łagodniejsza aura zwiastuje nadejście złotej polskiej jesieni, a także najnowszego repertuaru naszego kina. I tak po raz kolejny od czwartku do niedzieli, poczynając od 14 września, będą mogli Państwo obejrzeć w kameralnej sali kinowej Starego Kina różnorodne dzieła filmowe, aktualnie 4 wspaniałe produkcje wydane w ubiegłym roku!

Nowy repertuar Starego Kina

Najnowszy repertuar wyświetlany będzie we wrześniu oraz październiku. W tym czasie będzie można zapoznać się z twórczością Alexa Holmesa, który wyreżyserował dokument Maiden (2018), o sile kobiet w ich dążeniach do realizacji marzeń i mierzenia się z niezwykłą przygodą podczas ekstremalnie niebezpiecznych regat, a także falą niechęci ze strony konkurentów.

Zapraszamy także na film Oni (2018), czyli polityczną satyrę, która przeplata się z dramatem wyreżyserowaną przez Paolo Sorrentino. Nazywany włoskim Wilkiem z Wall Street ukazuje rozpustne i pełne skandali życie Silvio Berlusconiego. W jednej z ról możemy obejrzeć Polkę – Kasię Smutniak.

Wśród repertuarowych propozycji znajdą Państwo także Wszyscy wiedzą (2018) z gwiazdorskim duetem – Penelope Cruz i Javierem Bardemem – w obsadzie. Trzymający w napięciu dramat połączony z kryminałem, z historią miłosną w tle.

Ostatnia produkcja, z którą będzie można zapoznać się jesienią to Kafarnaum (2018), czyli poruszający dramat o rozpaczliwym wołaniu o pomoc chłopca żyjącego w skrajnym ubóstwie w libańskich slumsach. Niedola i codzienne znoje popychają go do wytoczenia procesu własnym rodzicom za to, że go spłodzili i tym samym skazali na życie w skrajnie nieludzkich warunkach. Uznany przez krytyków obraz Nadine Labaki zainspirowany był jej stycznością z biedą w kraju ojczystym.

Filmy odtwarzane są w oryginalnym języku z polskimi napisami.

Bilety na projekcje w cenie 16zł można nabyć wyłącznie na: BILETY.CINEMAHOTEL.PL

Szczegółowy repertuar kina dostępny tutaj. Kino zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru.

STARE KINO, CZYLI SALA KINOWA Z DUSZĄ…

Nasze kino znajduje się w podziemiach naszego hotelu przy Piotrkowskiej 120, mieści 37 osób i zapewnia niesamowity klimat oraz kameralną atmosferę, której na próżno szukać w wielkich multipleksach.
Wszystkie projekcje wyświetlamy w wersji cyfrowej, ale posiadamy także projektory analogowe, które umożliwiają wyświetlanie filmów na starych taśmach 35 mm. Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć film wyświetlany w wersji analogowej to zapraszamy do zapoznania się z repertuarem projekcji analogowych tutaj. Najbliższy seans już 16 września, wyświetlamy wtedy kultową Seksmisję.

Zapraszamy do Starego Kina na prawdziwą filmową ucztę!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij