Kolacja z muzyką na żywo na Dzień Kobiet w Starym Kinie!

Serdecznie zapraszamy na pierwszą kolację z muzyką na żywo do naszej restauracji w nowej odsłonie. 7 marca świętować będziemy Dzień Kobiet, a kolację naszym gościom umili zespół Sin Trinity.

Kolacja z muzyką na żywo w centrum Łodzi

Zapraszamy przedstawicielki płci pięknej oraz jej towarzyszy na świętowanie wyjątkowej okazji, jaką jest Dzień Kobiet, przy smacznej kolacji i akompaniamencie zespołu Sin Trinity. Koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 7 marca br., będzie pierwszym z cyklu comiesięcznych wydarzeń muzycznych organizowanych w restauracji Stare Kino, która wraz z początkiem roku rozpoczęła działalność w nowej odsłonie.

Kolacja oraz koncert rozpoczynają się o godz. 19.00 w sobotę 7 marca 2020 r.

Zagra dla Państwa zespół Sin Trinity, w skład którego wchodzą:

Anna Krasnopolska – wokal

Kuba Dudek – gitara akustyczna

Anna i Kuba to dwójka przyjaciół, którzy coverują między innymi piosenki takich artystów jak: Adele, Lana del Rey, Coma, The Cranberries, Maroon 5 czy Dawid Podsiadło. Grupa świetnie czuje się w swoim towarzystwie i bawi się muzyką, co widać na ich koncertach. W repertuarze muzycznym z okazji Dnia Kobiet znajdą się na pewno najpiękniejsze piosenki o kobietach i dla kobiet oraz utwory w stylu filmowym.

Podczas kolacji wybór dań oraz alkoholi z karty. Przy dokonaniu rezerwacji wymagana jest przedpłata 100 zł, w całości do wykorzystania w restauracji.

Rezerwacje stolików:

restauracja@cinemahotel.pl

☎ +48 42 207 32 03

Kolacja z muzyką na żywo Stare Kino

Nowy szef kuchni – nowe menu

W nowym menu znajdą Państwo dania przygotowane przez nowego szefa kuchni Macieja Błasiaka, który zaprasza na łódzką kuchnię regionu oraz klasyczne dania, które są odpowiednie zarówno dla fanów mięsa jak i wegetarian.

W karcie znajdą Państwo ciekawe przystawki na mniejszy głód, sycące zupy oraz wspaniałe danie główna łączące ukochane smaki Polaków wraz z kulinarnymi odwołaniami do łódzkiej kuchni regionalnej. Zapraszamy także na wybór deserów oraz koktajli, które z przyjemnością przygotują dla Państwa nasi barmani.

Pełne menu restauracji dostępne TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do restauracji Stare Kino w samym sercu Łodzi, na ulicę Piotrkowską 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij