Konkurs – zaprojektuj filmowy mural!

Chciałbyś, by projekt Twojej grafiki stał się słynnym łódzkim muralem i zdobił ścianę przy Piotrkowskiej 120, w samym sercu Łodzi? Masz na to niepowtarzalną okazję – wystarczy wziąć udział w naszym konkursie! Sprawdź szczegóły.

Street art to jedna z wizytówek Łodzi, piękne ścienne grafiki znaleźć można w całej Łodzi, także przy naszym aparthotelu w głębi podwórza na ul. Piotrkowskiej 120. Obecnie ze ściany położonej naprzeciw naszego letniego tarasu spogląda Charlie Chaplin. Chcemy jednak, by nowy mural nawiązywał do historii miejsca jakim jest Stare Kino, a to właśnie tutaj Bracia Krzemińscy uruchomili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich w pierwszym polskim kinie „Gabinet Iluzji”.

KONKURS: ZAPROJEKTUJ FILMOWY MURAL

Fundacja Stare Kino ogłasza konkurs na projekt grafiki murala w Łodzi! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, bo zasady są bardzo proste - prześlij projekt grafiki murala nawiązującego do tematu przewodniego - Pierwsze kino – Gabinet Iluzji.

Zwycięzcę wybierzemy spośród wszystkich nadesłanych propozycji, na które czekamy pod adresem mailowym Fundacji Stare Kino: fundacja@fundacjastarekino.org. Ostateczny termin składania prac to 10 sierpnia 2019 r.

Szczegóły konkursu oraz regulaminznajdują się TUTAJ.

Zwycięzca będzie mógł uczestniczyć w przenoszeniu swojego projektu na mural i otrzyma nagrodę finansową w wysokości 500zł. Udział w naszym konkursie jest zupełnie bezpłatny!

Wyniki zostaną ogłoszone do 15 sierpnia 2019 r. Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia!

Konkurs na filmowy mural Łódź

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij