Nowe, zimowe menu restauracji Stare Kino by Antoine Lopez

Zapraszamy na nowe, zimowe menu naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez. Zobaczcie, co tym razem przygotował dla Was nasz Szef Kuchni! 

Nowe zimowe menu restauracji Stare Kino

Nowe, zimowe menu naszej restauracji to wiele podróży po świecie smaków. Szef Kuchni Antoine Lopez zaprasza swoich Gości w podróż do rodzimej Francji. Przygotowuje dla Państwa deski najlepszych serów, foie gras, francuską zupę cebulową, "Boullabaisse Marseillaise", czyli zupę rybną z Marsylii. Antoine Lopez sięga także po przepisy dawnej Łodzi, i tak w menu znajdziecie Państwo słynną łódzką zupę gruszkową. W nowym menu nie mogło zabraknąć pysznych słodkości. Nasz Szef Kuchni pamięta także o swoich najmłodszych Gościach, którym proponuje specjalne menu.  

Pełne menu mogą Państwo zobaczyć tutaj.

Nowe zimowe menu restauracji Stare Kino

Filmowo-muzyczne atrakcje 

W każdą środę zapraszamy Państwa na kolację z filmem - projekcje odbywać się będą o godz.19 w sali Kameralnej. Szczegóły i tytuły filmów znajdziecie Państwo na profilu Faceboowym restauracji Stare Kino. W każdy piątek zaś odbywać się będzie wieczór z muzyką na żywo - co tydzień zaproponujemy Państwu inny motyw przewodni. Szczegółowe informacje będą się pojawiać na profilu na Facebooku. 

Rezerwacje stolików

Zapraszamy Państwa do rezerwacji stolików mailowo (gastronomia@cinemahotel.pl) oraz telefonicznie (+48 733 77 33 25). 

Nasza restauracja czynna jest od wtorku do soboty, od godz. 17 do 23. 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij