Noworoczne szkolenia i konferencje w Starym Kinie

Nowy Rok to nowe plany biznesowe, czas spotkań, szkoleń oraz konferencji. Spotkania takie warto organizować w dogodnej lokalizacji dla wszystkich uczestników. Łódź to idealne miasto na spotkanie dla biznesu. Stare Kino to najlepsza lokalizacja w samym centrum miasta.

Firmowe spotkania noworoczne w Starym Kinie

Z myślą o noworocznych szkoleniach i konferencjach stworzyliśmy dla Państwa dedykowane pakiety dla grup. Pakiety z promocyjnymi cenami obejmują: 

  • Wynajem sali szkoleniowej
  • Lunch 3-daniowy serwowany z napojami 
  • Przerwę kawową

Szczegółowa oferta znajduje się tutaj.

Sale konferencyjne w Łodzi

Podczas organizacji szkoleń oraz konferencji coraz większą wagę ogrywa charakter miejsca i lokalizacja. Nasze klimatyczne sale szkoleniowe nie są typowymi salami, charakteryzuje je łódzki sznyt oraz filmowy klimat. Posiadamy 3 sale konferencyjne, które pomieszczą odpowiednio do 35, 75 i 100 osób. Oprócz sal szkoleniowych proponujemy naszym Gościom także salę kinową, która idealnie wpasowuje się w mniej formalne spotkanie biznesowe. 

W okresie noworocznym proponujemy promocyjne pakiety na organizację spotkania biznesowego w naszym hotelu w centrum Łodzi. Zorganizuj noworoczne spotkanie firmowe w klimatycznych wnętrzach Starego Kina! 

Zapytania i rezerwacje: 

Dariusz Bugajny

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+ 48 575 133 220

Noworoczne spotkanie firmowe Łódź

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij