Poznaj Łódź: specjalny pakiet pobytowy dla miejskiego podróżnika

Zastanawiasz się czy warto przyjechać do Łodzi? Co w tym mieście jest ciekawego? Jakie atrakcje może zaoferować Łódź? Sprawdź nasz specjalny pakiet pobytowy Poznaj Łódź i odwiedź najciekawsze łódzkie miejsca. Przekonaj się z nami, że Łódź jest piękna!

ATRAKCJE ŁODZI 

Łódź to nieoczywiste i trudne miasto? Na pierwszy rzut oka być może! Przełam stereotypy i spakuj się na wyjazd do Łodzi! Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet miejskiego podróżnika. Polecimy Ci najciekawsze atrakcje Łodzi, podpowiemy, jak dotrzeć do najciekawszych łódzkich miejsc. W Łodzi jest co robić! 

Zacznij od rezerwacji pobytu w hotelu Stare Kino, wybierz pakiet Poznaj Łódź i pakuj walizkę! Nasz hotel znajduje się w samym centrum Łodzi, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej - to idealny punkt rozpoczęcia zwiedzania miasta! W Twoim pokoju będzie na Ciebie czekać zestaw powitalny miejskiego podróżnika, z Recepcji możesz odebrać bilet do wybranego muzeum, a jeśli chcesz poruszać się po Łodzi komunikacją miejską wykorzystaj bilet turystyczny. 

Poznaj Łódź - ulica Piotrkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zacznij od spaceru ulicą Piotrkowską - zajrzyj do słynnych łódzkich podwórek i podwórzy. Skręcając z bramy Starego Kina w lewo możesz dotrzeć do centrum OFF Piotrkowska, skręcając w prawo możesz zobaczyć m.in. łódzkie woonerfy, Pasaż Róży czy Plac Wolności z Muzeum Dętka. A stamtąd już rzut beretem do Muzeum Miasta Łodzi oraz Manufaktury. 

Off Piotrkowska - poznaj Łódź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz poznać filmową historię Łodzi? Wybierz podczas rezerwacji bilet do Muzeum Kinematografii i zrób sobie spacer śladami historii. Po drodze do Muzeum zajrzyj koniecznie do Palmiarni w Parku Źródliska. Po powrocie obejrzyj koniecznie naszą Galerię Plakatu Filmowego, a o 20 zejdz do sali kinowej na specjalną projekcje filmu dla naszych Gości! 

Jesteś ciekaw łódzkich murali? W zestawie powitalnym znajdziesz mapkę łódzkich murali, dzięki której bez trudu odnajdziesz wybrane murale w danych punktach miasta. 

Co jeszcze warto zobaczyć w Łodzi? Koniecznie znajdz czas na spacer po Księżym Młynie, odwiedź Muzeum Włókiennictwa, zajrzyj do EC1, wyjdz na spotkanie ze sztuką do Muzeum Sztuki


Poznaj Łódź: specjalny pakiet pobytowy w hotelu Stare Kino 

Nasz specjalny pakiet pobytowy zawiera:

  • ​Nocleg dla 2 osób na 2 doby w pokoju typu twin/double
  • Śniadania w formie bufetu dla 2 osób 
  • Bilet turystyczny na komunikację miejską dla 2 osób ważny 3 dni od skasowania
  • 2 bilety do wybranego muzeum: Muzeum Kinematografii lub Muzeum Miasta Łodzi (prosimy o wpisanie wybranego muzeum do uwag podczas rezerwacji)
  • Łódzką pamiątkę oraz zestaw powitalny miejskiego podróżnika

ZAREZERWUJ ONLINE

Odkryj Łódź

Zapraszamy do Łodzi! Łódź to idealne miasto na weekend, ale nie tylko... 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij