Stare Kino w finale konkursu Romance-TV Award!

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Stare Kino Cinema Residence znalazło się w finale konkursu Romance-TV Award, który wyłoni najbardziej romantyczny hotel w Polsce! Zachęcamy do głosowania!

Do finału konkursu zakwalifikowały się 24 hotele w Polsce, które oferują swoim gościom romantyczny pobyt z wyjątkową oprawą.

Cieszymy się, że nasz kameralny, wyjątkowy i filmowy wystrój oraz przygotowana oferta "Romantycznego, filmowego weekendu we dwoje" została doceniona przez organizatorów konkursu.

Teraz to Wy, możecie sprawić, że Stare Kino otrzyma nagrodę dla najpopularniejszego romantycznego hotelu w Polce. Głosowanie publiczności odbywa się przez stronę internetową www.romance-tv.pl//award. W zakładce Głosowanie należy wypełnić prosty formularz, uzasadniając, dlaczego Nasz obiekt zasługuje na miano najbardziej romantycznego w Polce. Głosowanie trwa do 23 lipca!

Warto głosować w konkursie, gdyż spośród wszystkich oddających swoje głosy, zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra romantyczny pobyt w zwycięskim hotelu. Może to być właśnie Stare Kino!

Zachęcamy do głosowania wszystkich wielbicieli Starego Kina.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij