Wieczory filmowe w Starym Kinie!

Serdecznie zapraszamy na tematyczne wieczory filmowe w Starym Kinie. Już w najbliższy piątek, 18 sierpnia kino wyłącznie dla kobiet! Tydzień później, 25 sierpnia, zapraszamy tylko Panów!

Wieczory filmowe w Starym Kinie to idealny sposób na spędzenie piątkowego wieczoru w gronie najbliższych, znajomych i przyjaciół. Zachęcamy do zapoznania się z najbliższymi wydarzeniami.


18 sierpnia (piątek), g.18:00 KOBIECY WIECZÓR FILMOWY w Starym Kinie

To termin zarezerwowany wyłącznie dla Pań. Zapraszamy wszystkie mamy, siostry, przyjaciółki i koleżanki z pracy na maraton klasyków z gatunku romansu. W naszej kameralnej sali kinowej zagramy: Casablancę, Rzymskie wakacje oraz Śniadanie u Tiffany’ego. Wszystkie pokazy wyświetlone będą z projektora multimedialnego.

Stare Kino - Kobiecy wieczór filmowy


25 sierpnia (piątek), g.18:00 MĘSKI WIECZÓR FILMOWY w Starym Kinie

W tym terminie do naszego kina zapraszamy tylko Panów. Rozpocznij ostatni weekend wakacji w męskim gronie, zasiadając w stylowym fotelu kinowym. Tego wieczoru zagramy sensacyjną trylogię, którą powinien znać każdy mężczyzna. Zapraszamy na Ojca Chrzestnego. Pokazy wyświetlane będą z projektora multimedialnego.

Stare Kino - Męski wieczór filmowy


Pomiędzy poszczególnymi pokazami odbędą się 15-20 minutowe przerwy, w trakcie których zapraszamy do naszego filmowego baru Stopklatka. Obsługa baru specjalnie na te wieczory przygotuje specjalne, filmowe drinki i koktajle w cenie 10 zł.

 

Koszt całego maratonu to tylko 20 zł za osobę! Można również zakupić bilet tylko na jeden pokaz – koszt to 10 zł.

Wydarzenia można śledzić na Facebooku: Kobiecy Wieczór Filmowy, Męski Wieczór Filmowy

Bilety dostępne są w recepcji Starego Kina. Jeśli interesuje Cię płatność online skontaktuj się z nami booking@cinemahotel.pl

 

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Czy wiesz, że nasze kino nie jest dziełem przypadku?

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij