Ze Starego Kina na koncert Czerwonym Ikarusem!

2018 rok w Łodzi obfituje w niesamowite koncerty, festiwale kina, teatru i sztuki, na które zjeżdżają goście z całego kraju i nie tylko. Niezmiernie nam miło, że właśnie Stare Kino tak chętnie wybieracie zatrzymując się w naszym mieście.

Klimat i wystrój naszych filmowych apartamentów idealnie wpisuje się w atmosferę tych kulturalnych wydarzeń. Aby jeszcze bardziej urozmaicić Wasz pobyt w naszym hotelu przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę koncertową oraz kapitalną niespodziankę, która z pewnością wprawi każdego fana muzyki w dobry nastrój przed koncertem!

OFERTA KONCERTOWA 

Proponujemy Wam pobyt w jednym z naszych klimatycznych apartamentów inspirowanych klasykami kina polskiego i Hollywood, gdzie będziecie mogli przygotować się na występ ukochanego artysty, a potem odetchnąć po koncercie. Rano zapraszamy na pyszną kawę i śniadanie serwowane w formie bufetu w naszej kameralnej restauracji. U nas nie będziecie musieli zrywać się wcześnie po nocy pełnej muzycznych wrażeń - dla tych, którzy wybiorą naszą ofertę koncertową dobę hotelową przedłużamy bezpłatnie aż do 13:00! Fani dobrej muzyki czasu nie liczą!

Szczegółów oferty szukajcie tutaj.

ATRAKCJA SPECJALNA – PRZEJAZD CZERWONYM IKARUSEM!

Wiemy jak ważne jest rozpoczęcie wieczoru w dobrym stylu, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę w dniu koncertu. Zapomnijcie o taksówkach i tramwajach, auto zaparkujcie bezpiecznie pod hotelem - wszystkich Gości Starego Kina wybierających się na koncert zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego przejazdu zabytkowym Czerwonym Ikarusem! Kultowy już Ikarus staje się powoli naszą koncertową tradycją i obowiązkowym punktem na mapie muzycznych wrażeń w Starym Kinie.

SCORPIONS W ATLAS ARENIE | 29 lipca 2018

Już w najbliżsżą niedzielę kolejne muzyczne widowisko w Łodzi – koncert legendarnego zespołu Scorpions! Grupa, która dotychczas nagrała 20 krążków studyjnych i drugie tyle albumów koncertowych i kompilacji oraz sprzedała ponad 100 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie zagra w łódzkiej Atlas Arenie. Z kim widzimy się pod sceną? 

Tym razem również zachęcamy Was do przejazdu na miejsce koncertu Czerwonym Ikarusem. Czekajcie na dźwięk klaksonu! Przystanek Stare Kino, odjazd 18:45!

Czerwony Ikarusem na koncert The Scorpions

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dajcie się namówić na odrobinę sentymentu! Dobra zabawa gwarantowana!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij